Vítejte na stránkách specializované organizace chovatelů koček – Litvínov

Patříte mezi milovníky koček? Rádi byste se chtěli o kočkách dozvědět více? Chtěli byste se setkat s obdobně smýšlejícími lidmi nebo se zúčastnit výstavy koček?

Pokud jste si alespoň na některou z otázek odpověděli kladně, tak členství v organizaci koček je základním krokem. Pokud nepocházíte z okolí, vůbec nevadí, dnešní možnosti komunikace jsou otevřené. Členové naší organizace pochází z různých míst v České Republice. Mezi našimi členy nejsou pouze chovatelé ušlechtilých koček, ale také milovníci koček domácích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme vaše otázky.

 

Našim cílem je být přínosem v oblasti chovu koček. V pořádání kvalitních výstav koček na území České Republiky. Zejména pak v reprezentativních prostorách, s pohodlím pro vystavovatele, návštěvníky a také samozřejmě pro vystavované kočky. Naše organizace disponuje nadstandardně velkými výstavními klecemi, kde i zástupci velkých plemen najdou své pohodlí. Naše výstavy hodláme zatraktňovat doprovodnými programy např. odbornými přednášky, akcemi pro mladé chovatele apod. Naším motem je: Vše co děláme, děláme poctivě a s láskou.